Кігтеточка-дряпка для котиків Фанкот "Клеопатра" (ХБ130/2)Хутро
Найкраще для котика
-25%
- В наявності
- Код: ХБ130/Х1
2 550 ₴
1 912,50 ₴
+380 (66) 813-63-39
Основнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 77 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кігтеточка-дряпка для котиків Фанкот "Клеопатра" (ХБ130/2)Хутро»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кігтеточка "Клеопатра"-це потужний, високий стовпчик з крутою обмоткою і міні стовпчик з комфортним, м'яким лежаком. Така кігтеточка не займе багато місця у Вашому приміщенні, а завдяки міцності натуральних матеріалів довго прослужить рятівником вашого майна.
М'який та зручний лежак на стовпчику стане додатковим місцем для сну та відпочинку вашого улюбленця.
Стовпчики можна замінити після зношування.
М'яка обмотка не травмує кігті та подушечки лап – і є абсолютно безпечною.
Розмір:Основа: 41х61, розмір лежака: D.40см;, висота високого стовпа: 65см., Низького 25см. D.стовпів: 11.2см., матеріал: штучне хутро, дерево, мотузка Х.Б., пластик.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 650 мм |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
- Ціна: 1 912,50 ₴


